Čeština na GML

  Úvodní stránka
  Výuka
  Vyučující
Aktivity  
Literární práce studentů  
Odkazy  

Český jazyk a literatura 2018/2019

 

Olympiáda v ČJ

I. kategorie

1. místo Tina Tran 3.AV

2. místo Anna Hrbáčová 2.BF

3. místo Kristýna Čáslavská 4.AV

II. kategorie

1. místo Ema Grofová 6.AV

2. místo Jáchym Heroudek 3.C

3. místo Lea Petřivalská 2.B

 

Česká lingvistická olympiáda

školní kolo

1.místo Ema Grofová 6.AV

2.místo Vanda Fousková 6.BF

3. místo Tomáš Vondrák 4.B

regionální kolo

3. místo Vanda Fousková 6.BF

34. místo Ema Grofová 6.AV

60. místo Ondřej Hlaváč 8.AV

národní kolo

4.místo Vanda Fousková 6.BF

 

Bohemistický den – literární soutěž GML

I. kategorie

1. místo Kateřina Kolková 2.AV

2. místo Lucie Laštůvková 2.AV

3. místo Jonáš Ptáček 1.AV

II. kategorie

1. místo Lucie Poláčková 4.AV

2. místo Tina Tran 3.AV

3. místo Sofie Kachlíková 4.AV

III. kategorie

1. místo Ema Wayan Danielová 6.AV, Petra Petlachová 3.C

3. místo Kateřina Šipulová 3.C

kategorie poezie (nižší gymnázium)

1. místo Anna Herzanová 4.AV

2. místo Aneta Fialová 2.AF

3. místo Barbora Mátlová 2.AF

kategorie poezie (vyšší gymnázium)

1. místo Vendula Herzanová 7.AV

2. místo David Neuman 5.AF

3. místo Ema Wayan Danielová 6.AV

 

 

Komenský a my - literárně historická soutěž

celostátní kolo

kategorie esej

čestné uznání

Martina Salčáková 1.A

 

Píši, tedy jsem – literární soutěž

regionální kolo

kategorie poezie 16-20 let

1. místo Vendula Herzanová 7.AV

kategorie próza 16-20 let

2. místo Ema Wayan Danielová 6.AV

3. místo Petra Petlachová 3.C

 

Polymnia

nižší gymnázium

kategorie jednotlivců

1. místo Vincent Mikula 1. AV

2. místo Dominik Marvan  1. AV

3. místo David Šantavý 1. AV

kategorie dvojic a kolektivů

1. místo Tina Tran a kolektiv  3. AV

2. místo Natálie Bajgarová a kolektiv  2. AV

3. místo Linda Honsová a kolektiv 2. AV

vyšší gymnázium

kategorie jednotlivců

1. místo Alžběta Šimáčková 6. BF

2. místo Jan Havlena  5. AF

3. místo Tereza Rusmanová 3. A

 

Textík 2019 - literární a výtvarná soutěž

celostátní kolo

kategorie próza do 14 let

finále soutěže

1. místo Gabriela Cejpková 2. AV

kategorie poezie od 15 do 25 let

finále soutěže

1. místo Kamila Kultová  7. AV

 

 

Vstup do administrace
(c) Studenti a kantoři GML