foto1 foto2 left right
Gymnázium Matyáše Lercha
cz fr en ge / /

Elektronický objednávkový systém

Vaši volbu může ovlivnit databáze jídel včetně jejich fotografií (na adrese http://www.gml.cz/jidlo), dostupná též ze školního intranetu. Od 12/2014 k jídelníčkům přidáváme informaci, jaké alergeny jídla obsahují - lze ji dohledat v celotýdenním rozpisu jídel dostupném ze školního intranetu.

O stavu konta se lze přesvědčit na objednávkových terminálech, na https://kuchyne.gml.cz a samozřejmě i osobně u p. Zemana. Tuto kontrolu doporučujeme v pravidelných intervalech.
Vyúčtování záloh bude provedeno s ukončením studia a přeplatky budou navráceny na konto plátce. Mimořádné vrácení přeplatku na zálohách lze provést na základě individuální dohody s vedoucí kuchyně.

Kontakt: pan Zeman, vedoucí kuchyně, kuchyne@gml.cz, mezi 9:40 a 10:00 probíhají informace o platbách, odhlašování a přihlašování obědů na tel. 549 122 015 (u objednávkových terminálů), mimo tento čas si můžete odhlásit obědy na tel. 549 122 016.
Foto: Zaměstnanci kuchyně (05/2018)
Dokumenty: Přihláška ke stravování (.doc, .pdf), Změna čísla bankovního účtu (.doc, .pdf), Informace pro maturanty 2019 (.pdf).